Teklif Sepeti
0
HTS | Hakkımızda

AVRUPA'NIN EN GENİŞ TEKERLEK ÇEŞİDİNİ ÜRETEN MARKASI

HTS Teker, 1965 yılında kurularak sanayi ve ticari hayatına başlamıştır. Sanayi faliyetlerinin yanı sıra, 1985 yılından itibaren mobilya tekeri ve sanayi tekerleği konusunda üretici olarak yerini almıştır.

Bugün itibarıyla HTS Teker, İstanbul Hadımköy’de 20.000 m²’lik alanda Avrupa standartlarında üretim yapan, Türkiye’nin en büyük ve öncü tekerlek üreticilerindendir.

Aşağı Kaydır

HTS Teker ile Yükünüzü Hafifletin!
Mobilyalarınızı Hareketlendirin!

Dünyanın ilk icadı olan tekerlek üretiminde 40 yıllık bilgi birikimi ve 58 yıllık sanayici tecrübesiyle HTS Teker, teknolojinin çağdaş alt yapısını kullanarak müşteri memnuniyetini temel görev olarak kabul etmiştir. Uzun yılların deneyimiyle bugünlere gelen şirketimiz, müşterilerinin kendi kullanım amaçlarına uygun ürünler sunmanın yanı sıra, ürünlerinin kalitesine, işlevselliğine, fiyatına ve tasarımına da önem vermektedir. Ürünlerimizin hitap ettiği birçok sektör sebebiyle farklı müşteri profilleri bulunmakta ve HTS Teker, bu farklı ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

HTS Teker her zaman profesyonel yaklaşımcı uygulamalarla hızlı ve kaliteli üretimin, otomasyon ve programlı çalışmadan geçtiğinin bilincinde olan şirketimiz, makine parkurundaki bilgisayarlı makinelerle birlikte otomatik kalıp sisteminde de en son teknolojiyi takip edip uygulamaktadır. HTS Teker pek çok ürünün imalatı, ihracatını ve yurtiçinde pek çok yere satışını yapmaktadır. Herkesin ve küçük büyük her kuruluşun ihtiyacı aynı titizlik, ciddiyet ve memnuniyetle karşılanmaktadır.

Özgün birçok modeli ayrıcalıklı hissedeceğiniz Hadımköy veya Bayrampaşa’daki özel showroomlarımızda inceleyebilirsiniz.

Tanıtım Filmini İzle

Her Zaman Yenilik
HTS Teker ile tanışın

Günümüz itirabiyle dünya genelinde, sektöründe lider konumda olan firmalar tarafından kabul gören ve takdir edilen markamız, müşteri istek ve taleplerini ilke haline getirerek TSE standartlarında üretilen ürünlerini, aldığı uluslararası belge ve sertifikalarıyla da taçlandırmıştır.

HTS Teker 23 yıldır düzenli olarak yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen, sektörünün profesyonellerini buluşturan uluslararası en büyük fuarlara katılım sağlamaktadır. Ürünlerin çeşitliliği ve kalitesiyle Avrupanın en çok çeşidini üreten markası ünvanını da almaya hak kazanan firmamız, özel stand çalışmaları ve ürün sergilemeleriyle de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

HTS | Hakkımızda
HTS | Hakkımızda
+
20.000m²
Alan
HTS | Hakkımızda
+
58
Yıllık Üretim Tecrübesi
HTS | Hakkımızda
+
40
Yıllık Bilgi Bİrikimi

Vizyon

Misyon

Bizi Arayın
Whatsapp